
Vinyasa Yoga Opleiding 200 uur
Voel je het verlangen om jouw passie voor yoga door te geven als yogadocent? Meer te leren over de rijke yogafilosofie achter de asana’s of om je eigen vinyasa practice te verdiepen? Ontdek de DNYS Academie Vinyasa Yoga Opleiding 200 uur.
Tijdens de Vinyasa Yoga Opleiding leer je op een veilige en professionele manier yogales geven. Je leert hier onder meer over het menselijk lichaam, de functie van de asana’s, de modificaties, hoe je intelligent een les opbouwt en hoe je studenten in een flow begeleidt. Je duikt in de yogafilosofie en leert hoe je een yogales diepgang geeft. Jouw persoonlijke ontwikkeling staat tijdens de opleiding centraal. Zo ontdek je in zeven maanden tijd jouw unieke kracht als yogadocent.
Informatie
- Duur
+/- 7 maanden
- Startdatum
25 januari 2025 (tweede startdatum: 28 februari)
- Lesdata 2025
za, zo 25, 26 januari vr, za, zo 28 februari, 1, 2 maart vr, za, zo 21, 22, 23 maart ma t/m vr 14 t/m 18 april zo, ma* 18, 19 mei vr, za, zo
27, 28, 29 juni za, zo 19, 20 juli za
zo6 september (theorie-examen)
7 septembervr
za19 september (praktijkexamen)
20 september (praktijkexamen)zo 21 september (diploma-uitreiking) - Lestijden
vrijdag 18.30 – 21.30 za, zo 12.00 – 19.00 midweek + ma* 10.30 – 17.30 - Praktijkdagen
Data volgen
- Intervisie
zo 18 mei 10.30 – 11.45 zo 18 mei 19.15 – 20.30 ma 19 mei 17.45 – 19.00 - Kosten
Prijs: €2.450,- excl. BTW
Betaling in termijnen mogelijk
- Certificering
- Niveau
HBO werk- en denkniveau (geen vooropleiding nodig).
Wat houdt de Vinyasa Yoga Opleiding in?
In de opleiding leer je alles over vinyasa yoga, de asana’s, de achterliggende theorie en filosofie en word je opgeleid tot gecertificeerd yoga docent. We geloven dat de meest authentieke manier van lesgeven ontstaat als je doorgeeft wat je zelf hebt ervaren. De lesdagen zijn daarom een combinatie van theorie en praktijk. Je leert onder begeleiding van docenten die experts zijn op hun vakgebied.
Vrijdag 18.30 – 21.30 Anatomie
Zaterdag 12.00 – 19.00 Lesvaardigheden & persoonlijke ontwikkeling
Zondag 12.00 – 19.00 Sacred Practice & Lunar flow
Naast de lesweekenden waarin je de kennis van vinyasa yoga eigen maakt en oefent in lesgeven, zijn er vier optionele praktijkdagen om te oefenen onder begeleiding van een mentor. Je leert zelfverzekerd op de mat te staan aan de hand van opbouwende feedback.
Bij aanvang van de opleiding ontvang je Het Nieuwe Yogaboek: Anicha yoga, de essentie van Johan Noorloos; diverse manuals en een werkboek. Verder is er een verplichte en een aanbevolen literatuurlijst. Klik op de knop hieronder om de volledige boekenlijst te bekijken.
Waarom de Vinyasa Yoga Opleiding bij DNYS?
✓ Meer dan 2.000 studenten gingen je voor
✓ Persoonlijke ontwikkeling en verdieping als rode draad
✓ Zeer ervaren docenten met jarenlange ervaring in hun vakgebied
✓ Leer over anatomie, asanatechniek, yogafilosofie en (Ashtanga) Vinyasa
✓ Ontdek in 7 maanden de authentieke leraar in jezelf
✓ Maak je het ambacht eigen door theorie toe te passen in de praktijk
✓ Yoga Alliance & Het Nieuwe Yoganetwerk gecertificeerd diploma
Ontmoet de docenten
Tijdens de DNYS Academie Vinyasa Yoga Opleiding 200 uur leer je van onze ervaren docenten, die je helpen om in je kracht te gaan staan.

Voor wie is de opleiding?
De 200-uurs Vinyasa Yoga Opleiding is voor iedereen die zijn, haar, hun vinyasa practice wil verdiepen en meer wil leren over de rijke filosofie en theorie erachter. De opleiding is voor jou als je: ✓ gecertificeerd yogadocent wilt worden. ✓ als je al yogadocent bent en je ambacht wilt verrijken met vinyasa yoga. ✓ als je (nog) niet zeker weet of je docent wilt worden en vooral op zoek bent naar verdieping voor jezelf.

Gecertificeerde opleidingen
Studenten die de opleiding afronden, kunnen zich officieel registreren bij Yoga Alliance als Geregistreerd Yoga Docent (RYT®) en bij Het Nieuwe Yoganetwerk.
Het Nieuwe YoganetwerkInvestering
De investering voor de Vinyasa Yoga Opleiding bedraagt €2450,- + €514,50 (21% btw) = €2964,50
Betalingsregeling
Het is ook mogelijk om in termijnen te betalen. Klik op schrijf je nu in en vervolgens op boek nu om de betalingsregeling te bekijken. Vink use payment plan aan om van het betaalplan gebruik te maken.
Locatie
Je volgt de DNYS Academie Vinyasa Yoga Opleiding bij De Nieuwe Yogaschool in Amsterdam. Dit is je tweede thuis tijdens je opleidingsdagen. In onze prachtige historische school vind je een plek waar je altijd welkom bent. Kom tot jezelf in onze lichte studio’s, of in de community living room en serene binnentuin van het DNYS Café en geniet van heerlijk homemade eten.
Andere locaties
Het is ook mogelijk om de opleiding buiten Amsterdam te volgen. Bijvoorbeeld in Leeuwarden bij Club Yoga.
Bereikbaarheid De Nieuwe Yogaschool Amsterdam
Laurierstraat 109, 1016 PL Amsterdam (Jordaan, vlakbij de gezellige negen straatjes). Je komt er makkelijk vanaf het Centraal Station, lopend (15 minuten) of met het OV. Kom je liever met de auto? Q-parking zit om de hoek en is 15 minuten lopen.
Reviews

“De opleiding leert je daadwerkelijk alles wat je nodig hebt als beginnend yoga leraar. Maar de opleiding nodigt je vooral uit om een deel van jezelf te laten zien die vaak onbewust verscholen ligt. Het geeft je handvaten om dichterbij jezelf te komen en vanuit die plek jouw pad als yoga leraar te starten. Daarbij vond ik het hartverwarmend hoe persoonlijk de opleiding is. Ondanks er al vele studenten voor zijn gegaan voelde het alsof ik in één van de eerste lichtingen zat.”
Inez
“De Teacher Training die ik volgde bij DNYS heeft mijn persoonlijke ontwikkeling een enorme boost gegeven. Zowel op de mat als náást de mat. Ik sta tegenwoordig regelmatig en met zelfvertrouwen op ‘de mat van de leraar’ en dat heb ik echt aan deze opleiding te danken. Ik kan je deze opleiding bij dit deskundige team van teachers dan ook van harte aanbevelen.”
Annelies
“De Vinyasa Yoga Opleiding is voor mij een bijzondere reis geweest. Ik startte deze opleiding met het idee om meer te leren over de juiste uitlijning. Al snel kwam ik erachter dat deze opleiding veel dieper dan dat ging. Wat begon als nieuwsgierigheid veranderde naar een practice is zelfliefde, acceptatie en exploratie. Ik voelde mij gedragen door een team aan ervaren teachers. Zeer aan te raden!”
Emma
Veelgestelde vragen
Jouw persoonlijke ontwikkeling staat centraal tijdens de opleiding. Daarom zijn een aantal boeken verplichte literatuur. Over één van de boeken houd je een boekpresentatie. Daarnaast schrijf je een persoonlijk verslag. Dat moedigt je aan om te reflecteren op je persoonlijke proces. Tot slot moedigen we je aan om een oefengroepje op te starten om op een laagdrempelige manier te oefenen met lesgeven. De opleiding is uitgespreid over zeven maanden om je ruim de tijd te geven om de stof tot je te nemen en te integreren.
Nee, deze opleiding is voor iedereen toegankelijk, met of zonder ervaring.
Je kunt in totaal twee dagen missen. Mocht je meer dagen niet op de school aanwezig kunnen zijn, dan zul je een aanvullende opdracht moeten volbrengen. Ook is er in overleg de mogelijkheid om bepaalde onderdelen via Zoom te volgen.
Na afronding van de opleiding krijg je een diploma waarmee je je kunt registreren bij de Yoga Alliance. Daarnaast kun je je registreren bij Het Nieuwe Yoganetwerk.
Ja, dat is mogelijk. Schrijf je in en klik op boek nu. Vink vervolgens use payment plan aan om van de betalingsregeling gebruik te maken.
Je volgt de Johan Noorloos Vinyasa Yoga Opleiding bij De Nieuwe Yogaschool in Amsterdam.
De Nieuwe Yogaschool, Laurierstraat 109, 1016 PL Amsterdam
Er zijn ook opleidingen buiten Amsterdam, zoals bij Club Yoga in Leeuwarden.
Gratis brochure aanvragen
Wil je op je gemak meer lezen over de Vinyasa Yoga Opleiding?
Ontdek of de opleiding bij jou past!
Vrijblijvend adviesgesprek
Je bent altijd welkom voor een eerlijk en vrijblijvend telefonisch adviesgesprek.