Naar hoofdinhoud

Studio 1

atmospheric picture for rental purposes of studio 1 at de nieuwe yogaschool

Met een oppervlakte van 183 m2 is Studio 1 de grootste studio van De Nieuwe Yogaschool. De ruimte heeft een hoog plafond, een natuurlijke bamboevloer en grote hoge ramen die het daglicht royaal binnenlaten. Elke week worden er meer dan 60 yogalessen gegeven in deze ruimte en daardoor perfect ingericht voor groepen. Daarnaast is de ruimte te huur en geschikt voor diverse soorten evenementen, vergaderingen en fotoshoots.

Beschikbaarheid

Vrijdag-, zaterdag- en zondag avond. Andere dagen of tijden zijn beschikbaar in overleg. Ben je opzoek naar een ruimte voor doordeweeks? Ontdek Studio 2 en Studio 3.

Capaciteit

Afhankelijk van het evenement biedt Studio 1 plaats voor meer dan 100
stoelen, of 55 tot 60 yogamatten.

Meer informatie en prijzen 

Studio 1 kun je per dagdeel of per hele dag huren. Wil je de studio vaker of langer dan een hele dag huren? Dan kan er korting gelden.

Prijs (4 uur en langer)

  • Prijs excl. btw: vanaf €800
  • Prijs incl. btw: vanaf €968

Interesse?
We denken graag met je mee over je ideeën.

De Nieuwe Yogaschool biedt daarnaast ook:

  • Gezellige woonkamer
  • Receptie met host
  • Kleedkamers met douches
  • Kluisjes
  • Toiletten
  • Café met koffie, thee, hapjes en lekkernijen

We verwelkomen je graag

Ontdek de mogelijkheden en laten we samen jouw ideeën werkelijkheid maken.

Stoelen en flip-over in de studio van De Nieuwe Yogaschool voor team meetings

Op zoek naar een unieke vergaderlocatie?

Of je nu een teamvergadering, strategische sessie of training organiseert, onze studio’s bieden een rustige en inspirerende omgeving in het hart van de stad.

Wil je je meeting extra bijzonder maken? Vul je dag aan met een lunch, een ademworkshop of een yogasessie.