Opleiding kinderyoga voor het basisonderwijs | De Nieuwe Yogaschool

Schoolverlichting - opleiding kinderyoga voor het basisonderwijs

Meer dan alleen een waardevolle les geven


Wil jij bijdragen aan een veilige en fijne sfeer in het basisonderwijs? In deze 50-uurs training Schoolverlichting leer je basisschoolkinderen een plek van rust vinden in zichzelf. Samen met een groepje medestudenten leer je onder andere stilte-oefeningen geven. En stel je vragen als “wat zijn emoties?”, “hoe ga je om met angst?” en “hoe kan je dichtbij jezelf blijven?”

De kennis die je opdoet vertaalt zich in verschillende praktijklessen in de klas van een half uur. Je leert de lessen geven tijdens de training en stage. Zo sluiten theorie en praktijk haarfijn op elkaar aan. Kinderen zijn na een les meer betrokken en ervaren meer concentratie. De leerkracht krijgt rust en ruimte. En voor jou is het meer dan alleen een waardevolle les geven in het basisonderwijs. Het draagt bij aan de ontwikkeling van het kind.

Details

Duur: 50 uur
Locatie: De Nieuwe Yogaschool Amsterdam
Data: Klik hier om de eerstvolgende startdatum te bekijken
Lesdagen: 5 lesdagen
Lestijden: 09:30 - 17:30 (kan afwijken)
Kosten: €635,25 (incl. btw)
Certificering: Het Nieuwe Yoga Netwerk vanuit De Nieuwe Yogaschool

opleiding kinderyoga amsterdam

“Wat wil je worden?, vroeg de juf, het was in de derde klas. Ik keek haar aan en ik wist het niet, ik dacht dat ik al iets was." – Toon Hermans

De programmapijlers

Uit de module voor het basisonderwijs

opleiding kinderyoga lesinhoud

Dit ga je leren tijdens de opleiding kinderyoga:

  • De betekenis van yoga door Johan Noorloos

  • Aandacht, emoties, gedachten & lichaam door Rosan Oosterom
  • De betekenis van meditatie en mindfulness door Tijn Touber
  • De essentie van bio- en neuropsychologie en kwantumfysica door Jentien Keijzer

  • Lesgeven aan kinderen, innerlijk kindwerk en samenwerken door yoga door Helen Purperhart 

  • Zelfvertrouwen, liefde & angst door Emma Rosier

  • Dankbaarheid, samenwerking & verbinding door Anneke van Bokhoven


opleiding kinderyoga informatiebijeenkomst

Informatiebijeenkomst opleiding kinderyoga

Hierbij kom je alle ins en outs te weten


Ik wil hierbij zijn! >

Studentenervaring

“Alle eerder opgedane inzichten en ervaringen van mijn ‘yoga pad’ zijn samen gekomen. Dank voor het faciliteren van deze transformatie waardoor ik mijzelf kan inzetten om licht en stilte te brengen bij kinderen. When dreams come true!”

- Nina Beyleveld -

Een kijkje in de opleiding kinderyoga


"Schoolverlichting kan een grote bijdrage leveren aan de veiligheid binnen de groep. Ze zijn goed zoals ze zijn en ze zijn perfect zoals ze zijn. De groep is alleen compleet als ieder kind daarbinnen een plek heeft." - Johan Noorloos

opleiding kinderyoga amsterdam

Schoolverlichting vindt plaats in hartje Amsterdam

een plek om te verbinden


Bekijk de foto's >
Studentenervaring schoolverlichting

Studentenervaring

Deborah Reinders


“Wauw, wat een ongelofelijk waardevol cadeau aan mezelf. Weer contact maken met mijn inner child; een mooie reis naar binnen en ook een feest van herkenning! Ik heb vertrouwen om aan de slag te gaan en de eerste afspraken staan al gepland, the law of attraction ;).”

2023 De Nieuwe Yogaschool | Algemene voorwaarden | Privacy | FAQ

Login

Wachtwoord kwijt?